Vaizdo stebėjimo kameros skiriamos į dvi dideles grupes pagal vaizdo perdavimo būdą – HD kameros ir IP kameros. HD kameros perduoda signalą analoginių būdu per koaksialinį (televizinį) kabelį į įrašymo įrenginį. Galingi šiuolaikiški įrašymo įrenginių dekoderiai paverčia perduodamą signalą į skaitmeninį ir įrašo aukštos raiškos nuo 2Mp iki 8Mp (4K) vaizdą. Jų pajungimas ypač paprastas ir nereikalauja specialių žinių. IP kameros veikia kompiuteriniame tinkle ir turi dar daugiau galimybių. Perduoda vaizdą, garsą, pranešimus ir tinkle gali veikti visiškai autonomiškai be įrašymo įrenginio. 

VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS :

Vidaus apsauga
Pasirūpinkite nepertraukiamu savo namų, garažo, požeminio garažo, sandėlio ar kitos vidaus patalpos, kurioje laikote brangų turtą, stebėjimu – vaizdo kameros veikia tiek tiesiogiai, tiek kaip puiki prevencinė priemonė.

Lauko stebėjimas
Apsaugokite pažeidžiamiausias privačios teritorijos vietas – vartus, tvorą ar konkrečią namo dalį. Naktinio matymo ir judesio fiksavimo funkcijos suteikia daugiau galimybių išaiškinti vagystės ar turto apgadinimo atvejus.

elementum electri